سه شنبه, 31 مرداد 1396

حدیث

امام مهدی (سلام الله علیه) : أكثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعجيلِ الفَرَجِ فَإِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم. براى تعجيل در فرج بسيار دعا كنيد، كه مايه گشايش در كار شما است. كمال الدّين - ص 485
سایت خبری بندر دیر

3 عامل اصلی در بروز حادثه دلخراش اتوبوس پرسنل مجتمع گاز پارس جنوبی

مدير عامل مجتمع گاز پارس جنوبي گفت: با تعهدي كه نسبت به وقوع اين حادثه‌ي تلخ و ناگوار داريم، عوامل اصلي ريشه‌‌يابي شده است و اقدامات اصلاحي و انضباطي را انجام خواهيم داد تا شاهد چنين حوادثي در مجموعه نباشيم.

 


به گزارش روابط عمومي شركت مجتمع گاز پارس جنوبي، مسعود حسني مديرعامل مجتمع در جلسه‌ي توليد كه با حضور مدير هماهنگي و نظارت بر توليد شركت ملي گاز برگزار شد با بيان حادثه‌ي دردناك و درگذشت همكار فقيد مجتمع افزود: با تعهدي كه نسبت به وقوع اين حادثه‌ي ناگوار داريم و با تشكيل كارگروه، علل اصلي اين مهم ريشه‌يابي شده و اقدامات اصلاحي و انضباطي را در دستور كار قرار خواهيم داد.


وي در ادامه به سه عامل اصلي كه باعث بروز اين حادثه‌ي دلخراش شده است اشاره نمود و افزود: بي احتياطي محض راننده‌، غفلت و سوء مديريت در حمل و نقل براي پذيرش راننده‌ا‌ي كه متخلف بوده و به اسرار اداره كار مجدداً برگردانده شده و نهايتاً در جاي قبلي خود مشغول به كار شده است و استفاده نكردن همكاران در اتوبوس از امكانات ايمني سه مورد مهم در بروز اين حادثه مي‌باشد.


به گفته‌ي وي، مصدومان اين حادثه نيز خوشبختانه با مراقب‌‌هاي ويژه دوران استراحت را در شيراز سپري مي‌كنند و تا حصول بهبودي كامل تحت نظر مي‌باشند.
مهندس حسني در پايان با قدرداني از كاركنان بيمارستان توحيد جم خاطرنشان كرد: در بدو وقوع اين حادثه، كاركنان بيمارستان جم نسبت به حادثه‌ي كه مي‌توانست ابعاد خيلي وسيع‌تري داشته باشد تلاش‌هاي زيادي نمودند و بسيار خوب به مصدومان رسيدگي كردند.

به گزارش نجیرم در پی حادثه رانندگی برای اتوبوس پرسنل پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی، مهندس محسن سهیلی ریس عملیات نوبتکاری این پالایشگاه به رحمت ایزدی پیوست

اضافه کردن نظر


اخبار نجیرم