سه شنبه, 31 مرداد 1396
سایت خبری بندر دیر

حضور معاون سیاسی استانداری بوشهر در منزل خبرنگار شهید+تصاویر

 

 

همزمان با روز خبرنگار در مراسمی از خانواده تنها شهید خبرنگار استان بوشهر شهید داریوش شاهینی با حضور مسئولان استان تجلیل شد.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر در آیین تجلیل از خانواده  نخستین و تنها خبرنگار شهید استان بوشهر داریوش شاهینی با تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران وظیفه بسیار سنگینی در جامعه بر عهده دارند و نقش این قشر در رشد و توسعه بسیار ارزشمند است.
 
عباس جمشیدی با اشاره به ویژگی‌های شهید شاهینی خاطر نشان کرد: شهید شاهینی همواره در خط ولایت بود و برای رشد و سربلندی ایران اسلامی تلاش کرد و در راه دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی به شهادت رسید.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر تصریح کرد: تجلیل از خانواده شهدا وظیفه همه مسئولان و مردم است و همواره باید یاد و نام شهدا را زنده نگه داریم.
 
جمشیدی افزود: اصحاب رسانه و خبرنگاران همواره در تمامی صحنه‌ها در کنار ملت بوده‌اند و به خوبی نقش حود را ایفا کرده‌اند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: اصحاب رسانه با وجود بسیار کمبودها  نقش خود را به خوبی اجرا کرده‌اند که جای تقدیر دارد.
 
شهید مهندس داریوش شاهینی متولد 1356 برازجان، دانش‌آموز ممتاز مدارس برازجان، فارغ‌التحصیل رشته مهندسی از دانشگاه شیراز در سال 1379، دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز، عضو شورای فرهنگی و گزینش دانشگاه شیراز، دبیر اجرایی و عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان کشور، عضو بسیج سازمان صدا و سیما، مدیر گروه واحد مرکزی خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، دبیر گفت‌وگوی ویژه خبر 22:30 شبکه دوم سیمای جمهوری اسلامی ایران، تحلیل‌گر سیاسی معاونت سیاسی صدا و سیما، دبیر بولتن محرمانه خبر صدا و سیما در 15 آذر ماه 84 در اعزام به ماموریت برای پوشش خبری رزمایش " عاشقان ولایت" در سقوط هواپیمای C- 130 به جرگه عاشقان ولایت پیوست.
 
اضافه کردن نظر


اخبار نجیرم