سه شنبه, 31 مرداد 1396

حدیث

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

تفاهم‌نامه ساخت درمانگاه تامین اجتماعی بندر دیّر امضا شد+تصاویر

نجیرم : پیش از ظهر امروز پنج شنبه در ادامه سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به جنوب استان بوشهر، دکتر ربیعی وارد شهرستان دیّر شد و مورد استقبال مسولان محلی و شهرستانی قرارگرفت در این سفر دکتر میدری معاون وزیر و دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و تعداد دیگری از مدیران ستادی وزارت خانه وی را همراهی میکردند. مهم ترین برنامه سفر وزیر به شهرستان دیّر ، ساخت درمانگاه تامین اجتماعی بندر دیّر می باشد که پس از چند سال هنوز به نتیجه نرسیده است .

به گزارش نجیرم ؛ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در درمانگاه فعلی تامین اجتماعی بندر دیّر و دیدار با کارکنان آن در جلسه ای مشترک با استاندار بوشهر ، فرماندار شهرستان دیّر و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی موافقت با ساخت درمانگاه تامین اجتماعی را امضا نمود که بر اساس آن درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان دیر در زمینی به مساحت 5 هزار متر مربع احداث می‌شود.

 

در بخشی از این تفاهم‌نامه آمده است: با حضور وزیر کار، استاندار بوشهر و همچنین مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مقرر شد طراحی مرکز درمانی شهرستان دیّر در زمینی متعلق به تأمین اجتماعی توسط شرکت طرح و اجرای خانه‌سازی انجام و نسبت به شروع اجرای عملیات آن مرکز درمانی پس از اخذ مجوزهای لازم اقدام شود.

براساس این تفاهم‌نامه مقرر شد استاندار بوشهر نسبت به تامین مبلغ 20 میلیارد ریال از هزینه‌های ساخت آن مرکز درمانی اقدام و برای شروع عملیات اجرایی مبلغ 10 میلیارد ریال به صورت پیش‌پرداخت در وجه سازمان تامین اجتماعی پرداخت کند.

همچنین براساس این تفاهم‌نامه سازمان تامین اجتماعی موظف شد نسبت به تجهیز و راه‌اندازی آن مرکز درمانی پس از انجام عملیات اجرایی و بهره‌برداری اقدام کند.

در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه سید ابراهیم نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در نامه‌ای اعلام کرد نسبت به استخدام و جذب چهار پزشک برای مراکز درمانی تامین اجتماعی در شهرستان‌های جم و دیّر اقدام لازم صورت گیرد.

 

اضافه کردن نظر


اخبار نجیرم