سه شنبه, 31 مرداد 1396

حدیث

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196

مجموع اعتبارات شهرستان دیّر در سال 1395 اعلام شد

 

فرماندار دیر با اشاره به اهمیت جلسه کمیته برنامه ریزی گفت: یکی از مهمترین جلسات شهرستان کمیته برنامه ریزی است چون علاوه بر موضوع تخصیص اعتبارات و بودجه ای ، در حوزه های مختلف پیرامون برنامه های اجرایی شهرستان نیز بحث و تبادل نظر می شود.


حمزه اعتماد  با بیان اینکه  یكي از وظايف مهم فرمانداري ، توزيع اعتبارات تملك دارائي هاي سرمايه اي استاني در بين دستگاه هاي اجرايي سطح شهرستان مي باشد گفت : خوشبختانه اين مهم بصورت عادلانه در كميته برنامه ريزي شهرستان دیرانجام مي گیرد.

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان  درادامه همچنین با اشاره به نامگذاری سال اقتصاد مقاومتي ،اقدام و عمل از سوي مقام معظم رهبري تاكيد كرد بايد با همت وتلاش مضاعف مسئولین شهرستان و مردم و تعامل و همکاری مدیران دستگاه های اجرایی استان توسعه عمران وآبادانی شهرستان  دیر
با شتاب بیشتری ادامه يابد.


در این جلسه فرماندار دیر ضمن قدردانی از زحمات یکایک مسئولین اجرایی در اجرای پروژه های عمرانی در سال 94 ،مجموع اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای   شهرستان در سال 95 را 268800   میلیون ریال در قالب190 پروژه که بین 36 دستگاه اجرایی توزیع گردیده اعلام و در ادامه افزود : میزان اعتبارات از محل های فوق الذکر در سال 95 نسبت به سال 94 به میزان بیش از 25 % در این محل رشد داشته است.
نماینده عالی دولت با تأکید بر اینکه پروژه های مطالباتی و نیمه تمام در اولویت شهرستان است ، خاطرنشان کرد : هر یک از مسئولان و مدیران دستگاههای اجرایی با تلاش شبانه روزی در راستای توسعه و سازندگی این شهرستان در جهت اجرا و بهره برداری از پروژه ها و طرحهای عمرانی و… گامهای جدی و اساسی بردارند.


اضافه کردن نظر


اخبار نجیرم